8 березня
2020 року

Понад 3 тисяч людей вийшли 8 березня 2020 року в центрі Києва на Марш Жінок*!

Ми дякуємо усім, хто висловили свою підтримку правам жінок в Україні та в усьому світі! Ми вдячні тим, хто взяли участь в організації безпечного та видимого Маршу, а це низка громадських організацій, низових ініціатив та активісток. Ми дякуємо за роботу близько 30 волонтерок та волонтерів, які допомагали на місці.

Головною вимогою залишається ратифікація Стамбульської конвенції, яка покладає на нашу державу зобов'язання щодо криміналізації насильства щодо жінок та домашнього насильства, переслідування кривдників і кривдниць, захисту жертв, можливості правоохоронних органів реагувати на різні форми насильства, освіти громадян і громадянок щодо неприпустимості застосування насильства.
Марш Жінок* - це феміністична ініціатива, яка об'єднує активісток, представниць громадських організацій та небайдужих жінок. Організаційний комітет формується щороку задля проведення Маршу та привернення уваги до викликів, з якими стикаються різні жінки в Україні.
* під загальним терміном «жінки» ми розуміємо багатоманітність жіночих досвідів, ідентичностей та соціалізації, що знаходяться на перетинах раси, класу, віку, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності тощо.